Třída KLUB Třída Kombi 15 Třída Kombi Open LEGENDA

#JménoStartovní čísloTyp kluzákuImatrikulaceStatus Letu
1Valenta Petr OKStd. Cirrus (98.6)OK-7501Doma
2Teichmannová Klára EILS-3a /15m (104.1)OK-1469Outlanding
3Moravcová Barbora CFASW-19. ASW-19B (100.2)OK-7980Doma
4Švancara Marek GTStd. Cirrus (98.6)OK-1122Doma (W/O)
5Lešinger Michal LLASW-19. ASW-19B (100.2)OK-9988Doma
6Louda Jan OIASW-19. ASW-19B (100.2)OK-7984Doma
7Ratz Jan REXStd. Cirrus (98.6)OK-3907Doma
8Hájek Vojtěch BWStd. Cirrus (98.6)OK-4902Doma (W/O)
9Horáčková Pavlína SUSZD-48 Jantar std. 2 (3) (99.9)OK-3901Doma
10Mach David IXLS-4 (102.1)OK-4114Doma
11Balcárek Zdeněk ZLStd. Cirrus (98.6)OK-1177Doma (W/O)
12Filandr František FFStd. Cirrus (98.6)OK 9195Doma
13Harašta Ivan HIASW-15B (97.9)OK-1777Doma
14Štěpánek Petr AEASW-19. ASW-19B (100.2)OK-5283Doma
15Tvrdík Ivan KZASW-19. ASW-19B (100.2)OK-3380Doma
16Šachl David BKDG-300 (103.7)OK - 1950Doma
17Kohn Jakub FKASW-15B (97.9)OK-7292Doma
18Pískatá Petra FPLS-4 (102.1)OK-4175Doma
19Pískaty Slavomir PIFStd. Cirrus (98.6)OK-1193Doma
20Trybenekr Pavel PFLS-4 (102.1)OK-5751Doma
21Motl Lubomir G2LS-1f. LS-1f (45) (100.1)OK-3131Doma
22Suchánek Tomáš VBLS-1d (98.3)D 0683Outlanding
23Novák Karel DIStd. Cirrus (98.6)OK-2053Doma
24Koubková Tereza WYStd. Cirrus (98.6)OK-0922Outlanding
25Motyka Lumír EMLS-1f. LS-1f (45) (100.1)OK-2739Outlanding
26Novák Ivan XCStd. Cirrus (98.6)OK-7707Doma
27Dvořák Ondřej MBASW-15B (97.9)OK-6869Outlanding
28Pánek Petr YUStd. Cirrus WL (99.3)OK-7755Doma



Třída Kombi 15

#JménoStartovní čísloTyp kluzákuImatrikulaceStatus Letu
1Borůvka Jan EGVentus c /15m WL (s vodou) (114.4)OK-8008Doma
2Krejčiřík Radek AXVentus 2a /15m (s vodou) (117.1)OK-0007Doma
3Pavlík Jan JWLS-8. LS-8a. LS-8b. LS-8s. LS-8-18. LS-8s. LS-8st /15m (s vodou) (111.7)OK-3370Outlanding
4Koutný Petr SKLS-8. LS-8a. LS-8b. LS-8s. LS-8-18. LS-8s. LS-8st /15m (s vodou) (111.7)OK-1818Doma
5Zima Radek 7FVentus b /15m WL -500 kg (s vodou) (113.3)OK-4610Neletěl
6Kusbach Jiří BKKB 15E-FES (s vodou) (108.8)OK-8418Doma
7Trešlová Hana EULS-8. LS-8a. LS-8b. LS-8s. LS-8-18. LS-8s. LS-8st /15m (s vodou) (111.7)OK-8977Doma
8Vepřeková Jana W8LS-8. LS-8a. LS-8b. LS-8s. LS-8-18. LS-8s. LS-8st /15m (s vodou) (111.7)OK 0808Doma
9Nováková Dana FXLS-8. LS-8a. LS-8b. LS-8s. LS-8-18. LS-8s. LS-8st /15m (s vodou) (111.7)OK-0818Outlanding
10Cink Miloslav JBLS-8. LS-8a. LS-8b. LS-8s. LS-8-18. LS-8s. LS-8st /15m (s vodou) (111.7)OK-7007Doma
11Pískatý Slavomir KALDiscus b WL (s vodou) (109.2)OK-5318Doma (W/O)
12Loužecký Pavel AULS-8. LS-8a. LS-8b. LS-8s. LS-8-18. LS-8s. LS-8st /15m (s vodou) (111.7)OK-9105Doma
13Viskot Jan GXDiscus 2a /15m (s vodou) (112.6)OK-7000Outlanding



Třída Kombi Open

#JménoStartovní čísloTyp kluzákuImatrikulaceStatus Letu
1Steiger Jiří JSVentus 2ct /18m 600 kg (s vodou) (120.3)OK-5999Na Gridu
2Kučírek Radek NAEB-28 edition 28.3m (s vodou) (125.3)OK-0028Na Gridu
3Kuthanová Lenka LXJS1-C 18 EVO. JS1-CTJ 18 EVO (s vodou) (121.6)ZS - GKXNa Gridu
4Grula Daneš DXASG-29. ASG-29E /18m (s vodou) (120.9)OK-2032Na Gridu
5Trešlová Jana ZEJS3. JS3 TJ-18m (s vodou) (122.7)D-KFZFNa Gridu
6Krejčiřík Petr ZFJS1-C 18 EVO. JS1-CTJ 18 EVO (s vodou) (121.6)OK-4466Na Gridu
7Hřivna Martin NXASG-29. ASG-29E /18m (s vodou) (120.9)OK-9922Na Gridu
8Dupal Ondřej GOASG-29. ASG-29E /18m (s vodou) (120.9)OK-2729Na Gridu
9Rendla TomášRendlová MichaelaEYArcus E. Arcus M. Arcus S. Arcus T (s vodou) (117.1)OK-1881Na Gridu
10Černá Eva EPHpH 304eS SHARK /18m (600 kg) (s vodou) (117.3)OK 9102Na Gridu
11Netušilová Alena JXJS1-C 18 EVO. JS1-CTJ 18 EVO (s vodou) (121.6)OK-2114Na Gridu
12Mareš Karel MRNimbus 2. Nimbus 2b. Nimbus 2M (s vodou) (116.5)OK-9918Na Gridu
13Benedikt Lukas LBVentus 3F - 18m (s vodou) (119.8)D-KILBNa Gridu




LEGENDA

Status letuPopis
Na griduPilot je připravený na spuštění soutěže
LetíPilot je na trati
OutlandingPilot přistál mimo letiště Moravská Třebová
DomaPilot přistál na letišti
Moravská Třebová
Doma (N)Pilot přistál na letišti
Moravská Třebová, ale nedokončil úlohu
NeletělPilot neodletěl