Třída KLUB Třída Kombi 15 Třída Kombi Open LEGENDA

#JménoStartovní čísloTyp kluzákuImatrikulaceStatus Letu
1Valenta Petr OKStd. Cirrus (98.6)OK-7501-
2Teichmannová Klára EILS-3a /15m (104.1)OK-1469-
3Moravcová Barbora CFASW-19. ASW-19B (100.2)OK-7980-
4Švancara Marek GTStd. Cirrus (98.6)OK-1122-
5Lešinger Michal LLASW-19. ASW-19B (100.2)OK-9988-
6Louda Jan OIASW-19. ASW-19B (100.2)OK-7984-
7Ratz Jan REXStd. Cirrus (98.6)OK-3907-
8Hájek Vojtěch BWStd. Cirrus (98.6)OK-4902-
9Horáčková Pavlína SUSZD-48 Jantar std. 2 (3) (99.9)OK-3901-
10Mach David IXLS-4 (102.1)OK-4114-
11Balcárek Zdeněk ZLStd. Cirrus (98.6)OK-1177-
12Filandr František FFStd. Cirrus (98.6)OK 9195-
13Harašta Ivan HIASW-15B (97.9)OK-1777-
14Štěpánek Petr AEASW-19. ASW-19B (100.2)OK-5283-
15Tvrdík Ivan KZASW-19. ASW-19B (100.2)OK-3380-
16Šachl David BKDG-300 (103.7)OK - 1950-
17Kohn Jakub FKASW-15B (97.9)OK-7292-
18Pískatá Petra FPLS-4 (102.1)OK-4175-
19Pískaty Slavomir PIFStd. Cirrus (98.6)OK-1193-
20Trybenekr Pavel PFLS-4 (102.1)OK-5751-
21Motl Lubomir G2LS-1f. LS-1f (45) (100.1)OK-3131-
22Suchánek Tomáš VBLS-1d (98.3)D 0683-
23Novák Karel DIStd. Cirrus (98.6)OK-2053-
24Koubková Tereza WYStd. Cirrus (98.6)OK-0922-
25Motyka Lumír EMLS-1f. LS-1f (45) (100.1)OK-2739-
26Novák Ivan XCStd. Cirrus (98.6)OK-7707-
27Dvořák Ondřej MBASW-15B (97.9)OK-6869-
28Pánek Petr YUStd. Cirrus WL (99.3)OK-7755-



Třída Kombi 15

#JménoStartovní čísloTyp kluzákuImatrikulaceStatus Letu
1Borůvka Jan EGVentus c /15m WL (s vodou) (114.4)OK-8008-
2Krejčiřík Radek AXVentus 2a /15m (s vodou) (117.1)OK-0007-
3Pavlík Jan JWLS-8. LS-8a. LS-8b. LS-8s. LS-8-18. LS-8s. LS-8st /15m (s vodou) (111.7)OK-3370-
4Koutný Petr SKLS-8. LS-8a. LS-8b. LS-8s. LS-8-18. LS-8s. LS-8st /15m (s vodou) (111.7)OK-1818-
5Zima Radek 7FVentus b /15m WL -500 kg (s vodou) (113.3)OK-4610-
6Kusbach Jiří BKKB 15E-FES (s vodou) (108.8)OK-8418-
7Trešlová Hana EULS-8. LS-8a. LS-8b. LS-8s. LS-8-18. LS-8s. LS-8st /15m (s vodou) (111.7)OK-8977-
8Vepřeková Jana W8LS-8. LS-8a. LS-8b. LS-8s. LS-8-18. LS-8s. LS-8st /15m (s vodou) (111.7)OK 0808-
9Nováková Dana FXLS-8. LS-8a. LS-8b. LS-8s. LS-8-18. LS-8s. LS-8st /15m (s vodou) (111.7)OK-0818-
10Cink Miloslav JBLS-8. LS-8a. LS-8b. LS-8s. LS-8-18. LS-8s. LS-8st /15m (s vodou) (111.7)OK-7007-
11Pískatý Slavomir KALDiscus b WL (s vodou) (109.2)OK-5318-
12Loužecký Pavel AULS-8. LS-8a. LS-8b. LS-8s. LS-8-18. LS-8s. LS-8st /15m (s vodou) (111.7)OK-9105-
13Viskot Jan GXDiscus 2a /15m (s vodou) (112.6)OK-7000-



Třída Kombi Open

#JménoStartovní čísloTyp kluzákuImatrikulaceStatus Letu
1Steiger Jiří JSVentus 2ct /18m 600 kg (s vodou) (120.3)OK-5999-
2Kučírek Radek NAEB-28 edition 28.3m (s vodou) (125.3)OK-0028-
3Kuthanová Lenka LXJS1-C 18 EVO. JS1-CTJ 18 EVO (s vodou) (121.6)ZS - GKX-
4Grula Daneš DXASG-29. ASG-29E /18m (s vodou) (120.9)OK-2032-
5Trešlová Jana ZEJS3. JS3 TJ-18m (s vodou) (122.7)D-KFZF-
6Krejčiřík Petr ZFJS1-C 18 EVO. JS1-CTJ 18 EVO (s vodou) (121.6)OK-4466-
7Hřivna Martin NXASG-29. ASG-29E /18m (s vodou) (120.9)OK-9922-
8Dupal Ondřej GOASG-29. ASG-29E /18m (s vodou) (120.9)OK-2729-
9Rendla TomášRendlová MichaelaEYArcus E. Arcus M. Arcus S. Arcus T (s vodou) (117.1)OK-1881-
10Černá Eva EPHpH 304eS SHARK /18m (600 kg) (s vodou) (117.3)OK 9102-
11Netušilová Alena JXJS1-C 18 EVO. JS1-CTJ 18 EVO (s vodou) (121.6)OK-2114-
12Mareš Karel MRNimbus 2. Nimbus 2b. Nimbus 2M (s vodou) (116.5)OK-9918-
13Benedikt Lukas LBVentus 3F - 18m (s vodou) (119.8)D-KILB-




LEGENDA

Status letuPopis
Na griduPilot je připravený na ploše a čeká na zahájení aerovleků
LetíPilot je na trati
OutlandingPilot přistál mimo letiště Moravská Třebová
DomaPilot přistál na letišti
Moravská Třebová
Doma (N)Pilot přistál na letišti
Moravská Třebová, ale nedokončil úlohu
NeletělPilot neodletěl